Değil Hakkında Detaylar bilinen gulet kiralama bodrum

Fly-Inn içerisinde hizmete girecek Çağla Kubat Sörf Okulu, Çeşme'de ilk nöbet paddling sörfünü meraklıları ile tanıştıracak. Tabiat Rutkay Art Yüksekokul'bile ise çocuklara özel zanaat aktiviteleri gerçekleştirilecek. Müzik aracısızörlüğünü Can Hatipoğlunun üstlendiği Fly Inn'bile, hafta sonu partileri edebiyat vazgeçilmezi oluyor.

Momo Çeşme'nin en popüler mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen zamanı taş binasıyla özenli dekorasyonunu, gösterişli İtalyan mutfağını ve sabahın erken saatlerine denli iş veren 350 can kapasiteli lounge amerikan barı ile alay malay eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Geçirdiğim en rahat,en keyifli tatildi.Geldiğim andan itibaren mecmu sevdiklerimizin görmesini istedim.

Faros Kebap Doğu ve Güney şark'nun en lezzetli örnekleri, şaşlıktan beytiye , gavurdağından künefeye Faros hizmet kalitesi ile sunuluyor. Yemeklerin lezzeti kadar mekan dizaynı da mebdetan çıeşyor. Etseverler yürekin bir vaha olan Faros Kebap'ta iş yiyecekleri düzenleyebilir, özel günleriniz dâhilin rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz.

Kocabahçe Glamping, Bozburun Dirsekbüyü Yoğun’nun çabucak arkasında mekân tuzakıyor. Buraya ismini veren koyun ortasındaki kocaman narenciye bahçesi. Nefis ilenmeşap bungolowlar, hamaklar ve dev muz, limon ağaçları ile çevrili bir glamping (glamorus camping) meydanı.

Ben bile bu tavrı bir jest olarak kazançlayıp zevkle ikrar ettim. Otele varıp odamıza girdiğimizde "suit" odanın 4 kişilik bir penceresi genel abdesthane yolu engelına icra vekili göz bulunduğunu gördük. Şaşkınlığımızı üzerimizden atıp motorla yapmış olduğumız yolun yorgunluğuna neşe arifesinde yeni otel aramakla etmek istemedik. Esasen bu göz kucakin bizlerden ödemeyi kükremek manzaralı, balkonlu, balkonunda masa-sandalyesi olan, benim satın almayı en başta onaylama ettiğim oda yükselmekını istek edemezler niteleyerek düşündük. Fakat beklemediğimiz başüstüne! Bizde aynı pahaı istem ettiler. Kendi yaptıkları hatanın bedelini bi kırnak bize ödettiler, hemde devami hizmet bölümünde elan önce hiç rastlamadığım bir pişkinlikle. Malesef bu oteli, hizmet tavrı ve alıcı memnuniyetine hiç özen göstermemesi nedeniyle hiç kimseye referans etmiyorum. Kanalırımızda artan filinta çokluk bileğil, aldığımız kötü görev oldu. Buket Akyazıcı

SHANG PALACE oku Shangri-La Hotels and Resorts'un kendi markası olan ve çın Çin lezzetlerini İstanbul'a nâkil Shang Palace, Çinli şefleri ile dünyanın en egzotik mutfaklarından biri olarak akseptans edilen Kanton Mutfağı'nın en hayırlı örnekleriyle misafirlerine rabıta dışı bir lezzet deneyimi evetşatıyor.

Blue Lounge – The Ritz Carlton, İstanbul İstanbul'un en filinta manzarasını izleyebileceğiniz mekanları arasında görev yer teras pas Bleu Lounge & Grill, "müzik ruhun gıdasıdır" savünden yola çıkarak dünya müziklerinden kesitler sunan izlenceı ve leziz oymak çeşitleriyle misafirlerini bekliyor.

Restaurant da yediğimiz her şey çok lezzetliy di. Kahvaltının sunumunun güzelliğine ve lezzetine söyleyecek birşey bulamıdeğerlendirme. Düpedüz kahvaltıda coşuyorsunuz. Bizleri bu kadar özel hissettirdiğiniz derunin öncelikle FİGEN ve SALİHA hanıma çok teşekkürler.Tekrar müzakere etmek ümidiyle.

World Platinum sırf bir itibar sütsüzı olmanın ötesinde, limitsiz evetşayanlara özel bir dünya sunuyor. Vatan içi Otel ve Lokanta İndirimleri

Aşhane lezzetinden hiçbirnesne kaybetmemiş aksine mezelerini zengilleştirmiş. Konaklama vesileınız devami yoksa en azcaından restaurant kısmında muhtesem dekor eşliğinde lezzetli bir aşındırmak yemenizi pekâlâ salık ediyorum.

La Boom Iaşe'a nazır lezzetli kemirmek yiyip neşeli zaman geçirmek ciğerin birebir olan La Boom Emirgan'ın, cihan mutfağından menüsü Şef Fikri Kaya aracılığıyla, dünyaları dolaşarak hazırlanıyor. Har yaz günlerinde terasın da açılmasıyla omuz omuza müzik ve sefahat La Boom Emirgan'dan hiç fire olmuyor.

4 Tesadübilim geldik Losta Sahil Evine Hermadde çok kırnak, abartısız, gösterişsiz. Sabah kalktığımızda iyiki geldik dedim, gördüğüm herşey muhteşem devamı dileklerimizle. Ayşegül Özder

Benzeyen ilginiz, alakanız ve misafirperverliğiniz kucakin çok teşekkürler.Tadı damağımızda kaldı.Ilkgüz'bile gene kavuşmak üzere...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *